Więcej  ›
16.06.2024 16 czerwca 2024

Specjalista ds. Energetycznych

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 305356 Data publikacji: 20 maja 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • Udział w pracach koncepcyjnych Działu Automatyki i Energetyki (ZAE) zmierzających m.in. do zwiększenia udziału energii odnawialnej w wolumenie energii zużywanej przez obiekty Spółki oraz optymalizacji i modernizacji w zakresie branży elektroenergetycznej i AKPiA;
  • Przygotowanie koncepcji, OPZ, SIWZ i uczestnictwo w przetargach;
  • Planowanie, kontrola i rozliczanie nakładów na wykonanie inwestycji bądź napraw obiektów;
  • Przygotowanie danych koniecznych do sprawozdawczości inwestycyjnej;
  • Wsparcie techniczne oraz zapewnienie prawidłowego przebiegu nadzorowanej inwestycji;
  • Opiniowanie dokumentacji technicznych branży elektrycznej i AKPiA realizowanych przez Spółkę inwestycji;
  • Wystawianie dowodów OT;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka przemysłowa lub równoważne);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku powyżej 3 lat;
  • Znajomość branży energetyki odnawialnej;
  • Samodzielność i kreatywność w inicjowaniu zadań związanych z rozwojem, optymalizacją i wdrażaniem nowych rozwiązań z zakresu automatyzacji procesów i energetyki odnawialnej;
  • Znajomość zasad kosztorysowania robót, programów kosztorysowych;
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu prawa budowlanego, zamówień publicznych;
  • Znajomość zasad wykonawstwa, napraw i eksploatacji obiektów i sieci elektroenergetycznych i układów automatyki przemysłowej;
  • Znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego;
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywnie);
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane będą:

  • Posiadanie Świadectwa Kwalifikacji grupy 1 (elektroenergetycznej) uprawniającej do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV (mile widziane również powyżej 1 kV) na stanowisku Eksploatacji (E) i/lub Dozoru (D)
  • Odpowiednie uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (preferowane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, uprawnienia projektowe będą dodatkowym atutem);
  • Przynależność do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa;

Oferujemy

prywatną opiekę medyczną;

· pracowniczy program emerytalny;

· pracowniczą kasę zapomogową;

· wolontariat pracowniczy;

· możliwość pracy zdalnej;

· turnieje sportowe;

· kartę Multisport;

· dofinansowanie studiów;

· dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;

· dopłatę do wypoczynku;

· dopłatę do nauki języków obcych;

· paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;

· piknik firmowy;

· darmowe miejsca parkingowe;

· umowę o pracę;

· nowoczesne technologie;

· programy szkoleniowe;

· rozwój zawodowy;

· ubezpieczenie na życie.