Więcej  ›
15.06.2024 15 czerwca 2024

Specjalista ds. Mechanicznych

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 306718 Data publikacji: 29 maja 2024 Lokalizacja: Koziegłowy - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gleba i ziemia: Oczyszczanie gleby, remediacja
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

  • przeglądy, naprawy bieżące i awaryjne urządzeń mechanicznych do produkcji wody, oczyszczania ścieków i przeróbki osadów ściekowych na terenie Spółki;
  • planowanie modernizacji i udział w procesie inwestycyjnym dotyczącym urządzeń mechanicznych do produkcji wody, oczyszczania ścieków i przeróbki osadów ściekowych na terenie Spółki;
  • opiniowanie wniosków materiałowych dotyczących nowo budowanych obiektów i instalacji – branża mechaniczna;
  • inwentaryzację urządzeń mechanicznych, zakup części zamiennych i wprowadzanie podstawowych danych do oprogramowania UR SAP PM;
  • dobór i zakup nowych urządzeń mechanicznych do produkcji wody, oczyszczania ścieków i przeróbki osadów ściekowych na terenie Spółki;
  • analizę przyczyn źródłowych awarii i zapobieganie ich występowania.

Wymagania

  • wykształcenia średniego bądź wyższego o profilu mechanicznym, mechatronicznym,
  • 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków;
  • znajomości gospodarki remontowej maszyn i urządzeń;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP gr. I, II, III;
  • komunikatywności, samodzielności i zaangażowania.

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • pracowniczy program emerytalny
  • pracownicza kasa zapomogowa
  • wolontariat pracowniczy
  • możliwość pracy zdalnej
  • turnieje sportowe
  • dofinansowanie studiów
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego
  • dopłata do wypoczynku
  • dopłata do nauki języków obcych
  • prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci
  • piknik firmowy
  • pakiet kafeteryjny
  • pakiet powitalny dla noworodków
  • programy szkoleniowe
  • rozwój zawodowy
  • profilaktyka zdrowotna
  • ubezpieczenie na życie
  • program poleceń pracowniczych