Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. systemów wod - kan

Pracodawca: AQUANET S.A. Numer referencyjny: 227496 Data publikacji: 09 listopada 2022 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • zlecanie i prowadzenie opracowań o charakterze programowym;
  • dokonywanie analiz i obliczeń hydraulicznych programowanych systemów wod-kan;
  • analizę potrzeb inwestycyjnych i sporządzanie planów inwestycyjnych;
  • opiniowanie gminnych opracowań planistycznych;
  • opiniowanie warunków technicznych i projektów pod kątem rozwiązań programowych;
  • wykonywanie sprawozdań, raportów.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego o kierunku Inżynieria Środowiska;
  • 2- letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z projektowaniem lub wykonawstwem sieci i obiektów wod-kan;
  • znajomości przepisów prawa budowlanego, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz przepisów związanych z ustawą prawo wodne oraz ustawą o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków;
  • podstawowej wiedzy z dziedziny geodezji, kartografii i topografii oraz znajomości elektronicznej ewidencji uzbrojenia wodociągowego i kanalizacyjnego w systemie GIS.;
  • umiejętności koordynowania działań związanych z opiniowaniem opracowań programowych;
  • znajomości MS Office;
  • zaangażowania, komunikatywności, asertywności, dobrej organizacji pracy;
  • dążenia do rozwoju zawodowego i otwartości na zmiany;
  • mile widziane będą uprawnienia projektowe w branży wod-kan.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pracowniczą kasę zapomogową;
  • wolontariat pracowniczy;
  • turnieje sportowe;
  • kartę Multisport;
  • dofinansowanie studiów;
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • dopłatę do wypoczynku;
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • piknik firmowy;
  • darmowe miejsca parkingowe;
  • nowoczesne technologie;
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • dzień zdrowia raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie;
  • system poleceń pracowniczych.

AQUANET S.A.