Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Projektant instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca: ASISTWORK SP. Z O.O. Numer referencyjny: 179955 Data publikacji: 16 listopada 2023 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • tworzenie projektów instalacji fotowoltaicznych (pow. 50 kWp) w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania umowne,
  • przygotowanie dokumentacji administracyjnych w tym pozyskiwanie
  • wsparcie procesu realizacji instalacji fotowoltaicznych na różnych etapach,
  • weryfikacja projektów oraz optymalizacja rozwiązań,
  • wsparcie procesu poprzez kontakt z zewnętrznymi zleceniodawcami lub podwykonawcami

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość programów np. PV Sol AutoCad lub inne
  • Znajomość podstawowych przepisów prawa budowalnego, energetycznego
  • Uprawnienia SEP E i D
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość pakietu office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Szkolenia zewnętrzne

ASISTWORK SP. Z O.O.

Jesteś zainteresowany pracą w branży automotive w prężnie rozwijającej się firmie? Ta oferta czeka na Ciebie!

W związku z ciagłym rozwojem naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Ustawiacz- Operator maszyn.

Miejsce pracy- Częstochowa, ul. Strefowa 12, 42-202