Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Konsultant systemów informatycznych

Pracodawca: Asseco Data Systems S.A. Numer referencyjny: Konsultant systemów informatycznych Data publikacji: 26 października 2021 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Energetyka wodna

Opis stanowiska

Nauczymy Cię wdrażania systemów informatycznych dla klientów:

  • testowania oprogramowania,
  • tworzenia dokumentacji użytkownika,
  • udzielania konsultacji telefonicznych, dotyczących obsługi oprogramowania,
  • prowadzenia spotkań z Klientami,
  • analizowania wymagań oraz przygotowanie studium wykonalności zmian w oprogramowaniu,
  • analizowania procesów biznesowych Klientów.

Wymagania

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie wodociągowym lub ciepłowniczym,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Energetyka, Matematyka, Informatyka, Inżynieria Środowiska,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność w działaniu,
  • poczucie odpowiedzialności,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego (MS Office),
  • gotowość do wyjazdów na terenie kraju,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • home office,
  • narzędzia pracy,
  • system motywacyjny,
  • ciekawe projekty,
  • dzielenie się wiedzą,
  • współpracę z ekspertami,
  • opiekę zdrowotną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • kartę sportową,
  • fundusz kulturalny.

Inne informacje

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Asseco Data Systems S.A.

Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich dla przedsiębiorstw oraz administracji samorządowej.
Asseco Data Systems S.A. dysponuje unikalną w sektorze informatycznym wiedzą ekspercką oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem blisko tysiąca ekspertów i specjalistów IT co pozwala być wiarygodnym partnerem w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu systemów informatycznych oraz specjalistycznych usług