Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Analityk / Analityczka procesów środowiskowych

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: APS Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Informatyka, systemy przesyłu danych

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię na nasz pokład! Pracując z nami, będziesz mieć bezpośredni wpływ na projekt realizowany indywidualnie dla Klienta. Na co dzień będziesz mieć okazję współpracy z Klientami sektora przedsiębiorstw. Tworzymy dedykowane rozwiązania i produkty IT wspólnie z naszym wewnętrznym zespołem developerskim. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego w naszym ATMOteamie nie będziesz się nudzić. Zgłoś się do nas, jeśli lubisz kontakt z Klientem, a analiza i projektowanie rozwiązań IT dodaje Ci energii.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • wsparcie w zbieraniu potrzeb Klienta i analiza pozyskanych danych środowiskowych;
  • opisywanie w dokumentacji analitycznej założeń i wymagań do rozwiązań IT;
  • współpraca z zespołem IT podczas tworzenia systemów dla Klienta;
  • wykonywanie testów systemów IT;
  • wdrażanie systemów IT u Klienta i szkolenia dla użytkowników;
  • wsparcie procesów sprzedażowych.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • z wykształceniem wyższym w kierunku ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewnym;
  • ze znajomością zagadnień z zakresu analizy procesów biznesowych, tworzenia modeli z wykorzystaniem notacji BPMN i/lub UML;
  • posiadające wysokie umiejętności analityczne oraz pracy na zbiorach danych;
  • komunikatywne, otwarte i z umiejętnością budowania relacji;
  • z krytycznym myśleniem i nastawieniem na poszukiwanie rozwiązań;
  • nastawione na rozwój i otwarte na dynamiczne zmiany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska;
  • dodatki pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym;
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia;
  • możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym;
  • dostęp do wiedzy grona specjalistów z różnych dziedzin – pracujemy zespołowo;
  • niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych oraz imprezy firmowe z atrakcjami;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
  • firmowy parking samochodowy oraz rowerowy.

ATMOTERM S.A.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdują się autorskie systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi, a także kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in. analizy ryzyka prawno-środowiskowego, usługi outsourcingowe oraz szkolenia.