Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Ankieter / Ankieterka

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: 1/11/2019 Data publikacji: 05 lutego 2020 Lokalizacja: Białystok - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (Dwa tygodnie) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Wymagania

Poszukujemy osób:
  • posiadających umiejętności komunikacyjne
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • angażujących się w wykonywane zadania
  • dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych

Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska.

Oferujemy

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Inne informacje

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych adres rekrutacja@atmoterm.pl w temacie prosimy wpisać: Ankieter/ka – Imię i Nazwisko

 W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

·      Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.

·      Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.  Pana/Pani dane osobowe:

1.  są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;

2.  będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:

1.  prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

2.  prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;

3.  prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.