Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Eko-Ankieter

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: IZNE Wyszków - Imię i Nazwisko Data publikacji: 31 lipca 2020 Lokalizacja: Wyszków - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (2 tygodnie) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)

Opis stanowiska

Informacja o projekcie: „Opracowanie bazy danych indywidualnych źródeł ciepła w oparciu o przeprowadzoną inwentaryzację indywidualnych źródeł ciepła na terenie gminy Wyszków” zrealizowano przy pomocy środków z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia  Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”

W związku z realizacją powyższego projektu na zlecenie Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, poszukujemy do współpracy osób w charakterze: EKO-ANKIETERÓW

Główne zadania:
- przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety
- przekazanie respondentom informacji nt realizowanego projektu
- wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:
- o wysokiej kulturze osobistej  posiadające umiejętności komunikacyjne
- angażujące się w wykonywane zadania
- dokładne, skrupulatne, rzetelne.

Oferujemy

- współpracę od zaraz w oparciu o umowę zlecenie (na okres 2 tygodni)
- szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
- możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności.

Inne informacje

Mile widziane osoby uczące się, interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska lub lubiące pracę z ludźmi.

W przypadku kontaktu mailowego, w temacie prosimy wpisać: IZNE Wyszków – Imię i Nazwisko

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.