Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Eko-Ankieter / Eko-Ankieterka

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: Eko-ankieter/-ka Data publikacji: 21 czerwca 2022 Lokalizacja: Żukowo - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (2 tygodnie) Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety;
  • przekazanie respondentom krótkiej informacji nt. realizowanego projektu;
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • posiadające umiejętności komunikacyjne;
  • z wysoką kulturą osobistą;
  • angażujące się w wykonywane zadania;
  • dokładne, skrupulatne, rzetelne;
  • mile widziane osoby uczące się (pełnoletnie) lub interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska, bądź lubiące pracę z ludźmi.

Oferujemy

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie (na okres 2 tygodni);
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności.

Inne informacje

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: rekrutacja@atmoterm.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: IZNE Żukowo – imię i nazwisko.

Telefon kontaktowy: 77 441 15 52, +48 784 906 717, +48 784 906 737.

ATMOTERM S.A.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdują się autorskie systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi, a także kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in. analizy ryzyka prawno-środowiskowego, usługi outsourcingowe oraz szkolenia.