Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy analityk biznesowy / Młodsza analityczka biznesowa

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: AB Data publikacji: 15 grudnia 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Przemysł i inżynieria: Informatyka, systemy przesyłu danych
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi doradcze i wdraża rozwiązania IT w ochronie środowiska. Współpracujemy z klientami sektora administracji i sektora przedsiębiorstw. Nasze produkty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, dzięki czemu będziesz mieć wpływ na projekt, który zostanie zrealizowany dla Klienta.

Zespół, który chce zaprosić Cię na swój pokład na co dzień współpracuje z Klientami sektora przedsiębiorstw. Tworzymy dedykowane rozwiązania i produkty IT wspólnie z naszym wewnętrznym zespołem developerskim. Podsumowując - rozwijamy się i w związku z tym poszukujemy osoby, która potrafi budować długofalowe relacje, lubi kontakt z klientem, chce się rozwijać w analizach i projektowaniu rozwiązań IT.

Twoja rola będzie polegała na:

  • wsparciu w zbieraniu potrzeb Klientów podczas spotkań oraz wyciąganie wniosków z pozyskanych danych
  • modelowaniu procesów biznesowych, tworzeniu dokumentacji analitycznej, opisywaniu założeń i wymagań do rozwiązań IT
  • dokładnym analizowaniu potrzeb odbiorców usług IT
  • monitorowaniu rynku, dokonywaniu analiz i identyfikowaniu potrzeb biznesowych do rozwiązań IT
  • współpracy z zespołem IT przy tworzeniu koncepcji zmian i na etapie wytwórczym systemów informatycznych
  • opracowywaniu i aktualizowaniu oferty systemów informatycznych dla Klienta
  • nadzorowanie produktu u Klienta i jego wsparcie
  • wykonywaniu testów systemów informatycznych

Wymagania

Docenimy u Ciebie:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: informatyka, analiza IT lub pokrewnych
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz pracy na zbiorach danych
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność budowania relacji
  • Krytyczne myślenie i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Znajomość zagadnień z zakresu analizy biznesowej, tworzenia modeli z notacją BPMN i/lub UML
  • Otwartość na rozwijanie nowych umiejętności

Oferujemy

Co dla Ciebie:

  • umowa o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • wynagrodzenia płatne na czas
  • dodatki: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów nie tylko w ochronie środowiska
  • niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych
  • imprezy firmowe z atrakcjami
  • dogodna lokalizacja biura w centrum Opola
  • obecnie pracujemy w systemie hybrydowym – w biurze i w domu
  • możliwość korzystania z elastycznych rozwiązań w systemie pracy
  • w biurze dostępna jest nielimitowana kawa z ekspresu, jeżeli będziesz potrzebować dodania sobie energii
  • dla fanów jazdy na rowerze firmowy parking rowerowy

Inne informacje

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV.
W tytule wiadomości wpisz: AB - Imię i Nazwisko.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. to firma specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.
W naszej ofercie znajdują się:
- systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi zapewniające bezpieczeństwo danych oraz szybkość i intuicyjność obsługi,
- kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in.: dekspertyzy, analizy ryzyka prawno-środowiskowego, strategie i plany, usługi outsourcingowe, szkolenia, audyty środowiskowe, decyzje i pozwolenia w zakresie ochrony środowiska, audyty i opracowania z zakresu efektywności energetycznej.