Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SdOS Data publikacji: 21 października 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Główne zadania:
· przygotowywanie sprawozdawczości środowiskowej (m.in. opłaty środowiskowe, raporty do KOBiZE, sprawozdania odpadowe)
· opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (m.in. pozwolenia na emisję gazów i pyłów do powietrza, pozwolenia wodno-prawne, pozwolenia odpadowe)
· pozyskiwanie danych od Klienta
· obliczanie i analiza danych środowiskowych
· uczestniczenie w audytach środowiskowych
· stała bezpośrednia współpraca z Klientem

Wymagania

Zapraszamy osoby:
· z wykształceniem w kierunku: ochrona środowiska, zarządzanie środowiskowe, inżynieria środowiska, gospodarka odpadami, chemia, odnawialne źródła energii, lub pokrewnym
· otwarte, komunikatywne i potrafiące budować długofalowe relacje
· zorientowane na stały rozwój wiedzy i umiejętności
· lubiące pracę w zespole
· ze znajomością MS Office
· posiadające prawo jazdy

Dodatkowym atutem będzie:
· znajomość zagadnień dot. sprawozdawczości lub dokumentacji z zakresu ochrony środowiska

Oferujemy

Oferujemy:
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
· dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
· spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
· dogodną lokalizację biura w centrum Opola
· możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
· wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. to firma specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.
W naszej ofercie znajdują się:
- systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi zapewniające bezpieczeństwo danych oraz szybkość i intuicyjność obsługi,
- kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in.: dekspertyzy, analizy ryzyka prawno-środowiskowego, strategie i plany, usługi outsourcingowe, szkolenia, audyty środowiskowe, decyzje i pozwolenia w zakresie ochrony środowiska, audyty i opracowania z zakresu efektywności energetycznej.