Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: MSOŚ Data publikacji: 21 września 2023 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Powietrze i klimat: Zmiany klimatu, adaptacja
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Powiększamy nasze zespoły!
Zapraszamy osoby, których celem jest realizowanie swojej kariery w ochronie środowiska, a jednocześnie praca w stabilnej firmie. W naszym zespole możesz liczyć na wsparcie – oprócz młodych osób będących na początku swojej ścieżki kariery, mamy także wieloletnich specjalistów i ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Chcesz sprawdzić swoje możliwości i nabywać kompetencje? Zapraszamy!

Główne zadania:

  • wsparcie w opracowywaniu dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • przygotowywanie sprawozdawczości środowiskowej
  • pozyskiwanie, obliczanie i analizowanie danych środowiskowych
  • współpraca w zakresie realizowanych prac z naszymi Klientami
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientem (zdalnie i stacjonarnie)

Wymagania

Zapraszamy osoby:

  • z wykształceniem wyższym w kierunku: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, gospodarka odpadami,
  • odnawialne źródła energii, gospodarka miejska lub kierunkach pokrewnych
  • otwarte i zmotywowane do rozwoju swojej wiedzy oraz kompetencji
  • lubiące pracę w zespole i budowanie relacji z drugim człowiekiem
  • sprawnie poruszające się w programach MS Office i w środowisku MS Teams
  • posiadające prawo jazdy

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zdobyte na praktykach lub stażach kierunkowych i/lub doświadczenie zawodowe
  • znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dodatki pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport,
  • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym;
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia
  • możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy
  • dostęp do wiedzy grona specjalistów z różnych dziedzin – pracujemy zespołowo
  • niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych oraz imprezy firmowe z atrakcjami
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • firmowy parking samochodowy oraz rowerowy

Inne informacje

Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: rekrutacja@atmoterm.pl
W tytule wiadomości wpisz: MSOŚ – Imię i Nazwisko.

ATMOTERM S.A.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdują się autorskie systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi, a także kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in. analizy ryzyka prawno-środowiskowego, usługi outsourcingowe oraz szkolenia.