Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SPOS Data publikacji: 11 stycznia 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • pozyskiwanie danych oraz wykonywanie analiz i obliczeń do tworzonych opracowań
  • doradztwo i utrzymywanie stałej współpracy z Klientem w zakresie realizowanych prac
  • uczestniczenie w projektach dot. rozwiązań informatycznych dla Klienta
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanych dokumentacji
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:
  • otwarte, komunikatywne oraz zorientowane na rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • z wykształceniem w kierunku: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, zarządzanie środowiskowe, energetyka, nauki przyrodnicze, chemia lub kierunkach pokrewnych
  • nastawione na poszukiwanie rozwiązań i wykazujące się inicjatywą
  • posiadające umiejętności syntetycznego i twórczego myślenia
  • potrafiące budować długofalowe relacje
  • z praktyczną znajomością MS Office, w tym gł. Excel, Word
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy z wybraną dokumentacją: pozwolenia sektorowe pozwolenia zintegrowane, raporty oddziaływania na środowisko, dokumentacje dot. efektywności energetycznej, programy ochrony powietrza, programy ochrony środowiska, programy gospodarki odpadami i podobne w tematyce ochrony środowiska
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikowanie się w zakresie zagadnień technicznych

Oferujemy

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie będącej liderem w IT i konsultingu w ochronie środowiska
  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, kart Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracę z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Inne informacje

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV i listu motywacyjnego).
W temacie wiadomości prosimy wpisać: SPOS - Imię i Nazwisko.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.