Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: 05112018 Data publikacji: 08 lutego 2019 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Staż (dwa miesiące) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa
Gleba i ziemia: Hydrogeologia

Opis stanowiska

Zadania, które chcemy powierzyć:
  • Nawiązywanie relacji, analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem,
  • Identyfikacja szans biznesowych, wsparcie w negocjacjach i tworzenie ofert handlowych,
  • Prowadzenie z Klientem uzgodnień dotyczących danych wejściowych do analiz i obliczeń,
  • Prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanej dokumentacji,
  • Przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:
  • Lubiące pracę z Klientem,
  • Posiadających łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji,
  • Wykazujące się zdolnościami organizacyjnymi, umiejętnością planowania i analitycznego myślenia,
  • Zorientowane na podnoszenie kompetencji i samodzielne poszukiwanie rozwiązań,
  • Z dobrą znajomością MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz czynne prawo jazdy kat. B,
  • Z wykształceniem wyższym w dziedzinie ochrony środowiska lub kierunku pokrewnym.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Staż w firmie istniejącej ponad 30 lat w branży - w ochronie środowiska,
  • Partnerską atmosferę organizacji turkusowej,
  • Benefity (dofinansowanie sportowych zajęć i wczasów),
  • Bony okolicznościowe,
  • Możliwość rozwoju przez wsparcie ekspertów z zakresu ochrony środowiska,
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta,
  • Możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy.

Inne informacje

Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość/specjalizacja w zakresie energetyki odnawialnej,
  • Znajomość języków obcych,
  • Znajomość technologii GIS oraz umiejętność posługiwania się systemami informacji przestrzennej.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.