Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska - consulting dla przedsiębiorstw

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SOSP Data publikacji: 08 stycznia 2020 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (na czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

Głowne zadania:
  • przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • prowadzenie uzgodnień z Klientem, dotyczących danych wejściowych do wykonywania analiz i obliczeń
  • zarządzanie i nadzór nad danymi od Klienta
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanych dokumentacji
  • uczestniczenie w audytach instalacji, pod kątem spełniania wymogów prawnych
  • obsługa outsourcingowa Klientów

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:
  • otwarte, komunikatywne oraz zorientowane na rozwój wiedzy i umiejętności
  • z wykształceniem w kierunku: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, energetyka lub kierunkach pokrewnych
  • nastawione na poszukiwanie rozwiązań i wykazujące się inicjatywą
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do wyjazdów służbowych (10% delegacje)
  • potrafiące budować szczere i długofalowe relacje

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w pracy z wybraną dokumentacją: wnioski o wydanie zezwoleń na emisję gazów cieplarnianych, raporty emisji gazów cieplarnianych, pozwolenia sektorowe (powietrze, odpady), operaty wodnoprawne, pozwolenia zintegrowane, karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, dokumentacje dot. efektywności energetycznej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie zagadnień technicznych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dodatki pozapłacowe, tj.: karta Multisport, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, możliwość uczestniczenia
  • w ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracę z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Inne informacje

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
“Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE”.
“Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia”.
Mając na uwadze przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE oraz przepisy obowiązującego Kodeksu pracy, uprzejmie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4. Twoje dane osobowe:
są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział, chyba, że wyrazisz zgodę na poczet przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że masz:
prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody;
prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.
Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.