Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska (EU-ETS)

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: 4/8/2019 Data publikacji: 06 grudnia 2019 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać przede wszystkim za:

  • przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu systemu handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych
  • prowadzenie z klientem uzgodnień dotyczących danych wejściowych do opracowywanych dokumentacji
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanych dokumentacji
  • zarządzanie i nadzór nad danymi klientów
  • sporządzanie wniosków o wydanie/ zmianę zezwoleń na emisję gazów cieplarnianych oraz o przydział uprawnień do emisji
  • przeprowadzanie audytów instalacji pod kątem spełniania wymogów prawnych
  • obsługę outsourcingową klientów

Wymagania

Zapraszamy osoby, które:

  • posiadają co najmniej 2 lata doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji dla instalacji objętej systemem handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych (EU ETS)
  • wykazują się umiejętnością logicznej analizy danych
  • posiadają prawo jazdy kat. B i są gotowe do wyjazdów służbowych (90% praca w biurze, 10% delegacje)
  • są nastawione na rozwój
  • cechuje łatwość w budowaniu szczerych i długofalowych relacji
  • są zaangażowane i pozytywnie podchodzą do wyzwań

Do Twoich dodatkowych atutów zaliczymy:

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska (Ochrona Środowiska, Energetyka i kierunki pokrewne)
  • praktyczną znajomość zagadnień ochrony środowiska
  • doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie pozwoleń i audytów środowiskowych
  • doświadczenie z zakresu weryfikacji raportów rocznych emisji gazów cieplarnianych
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w zakresie zagadnień technicznych

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • pełne wsparcie i partnerską atmosferę we wdrożeniu do nowej roli,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów z prawa i zagadnień ochrony środowiska,
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw wspierających działania firmy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska,
  • rozwój merytoryczny i sprzedażowy,
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola,
  • dodatki pozapłacowe tj.: karta Multisport, ubezpieczenie, karty podarunkowe, wyjazdy integracyjne

Inne informacje

Nasza oferta brzmi jak kolejny krok w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV na adres rekrutacja@atmoterm.pl

W tytule wiadomości wpisz: Specjalista ds. ochrony środowiska - Imię i Nazwisko.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

  • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
  • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4. Pana/Pani dane osobowe:

  1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
  2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:

  1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
  3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.