Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska (Zespół Outsourcing)

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SdOS Outsourcing Data publikacji: 21 czerwca 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (na czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • przygotowywanie sprawozdawczości środowiskowej (m.in. opłaty środowiskowe, raporty do KOBiZE, sprawozdania odpadowe)
  • opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (m.in. pozwolenia na emisję gazów i pyłów do powietrza, pozwolenia wodno-prawne, pozwolenia odpadowe)
  • pozyskiwanie oraz wykonywanie obliczeń i analiz danych środowiskowych
  • przeprowadzanie audytów środowiskowych
  • stała bezpośrednia współpraca z Klientem

Wymagania

Zapraszamy osoby:
  • z wykształceniem w kierunku: ochrona środowiska, zarządzanie środowiskowe, inżynieria środowiska, gospodarka odpadami lub pokrewnym
  • otwarte, komunikatywne i potrafiące budować długofalowe relacje
  • zorientowane na stałe rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • posiadające umiejętność pracy zespołowej
  • z praktyczną znajomością MS Office
  • ze znajomością języka angielskiego
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do wyjazdów służbowych

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie w wykonywaniu sprawozdawczości lub dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji

Oferujemy

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • dodatki pozapłacowe, tj.: pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia

Inne informacje

w tytule wiadomości wpisz: SdOS - Imię i Nazwisko

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. to firma specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.
W naszej ofercie znajdują się:
- systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi zapewniające bezpieczeństwo danych oraz szybkość i intuicyjność obsługi,
- kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in.: dekspertyzy, analizy ryzyka prawno-środowiskowego, strategie i plany, usługi outsourcingowe, szkolenia, audyty środowiskowe, decyzje i pozwolenia w zakresie ochrony środowiska, audyty i opracowania z zakresu efektywności energetycznej.