Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: Imię Nazwisko_KS Data publikacji: 07 stycznia 2019 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Zarządzanie portfelem Klientów, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja powierzonych celów sprzedażowych oraz raportowanie osiąganych rezultatów
  • Budowanie relacji z obecnymi i nowymi Klientami
  • Zbieranie i analiza potrzeb Klientów
  • Tworzenie ofert handlowych (w tym: ofert przetargowych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych)
  • Prowadzenie negocjacji
  • Identyfikacja szans biznesowych, udział w procesie rozwoju nowych produktów

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • Posiadające doświadczenie w sprzedaży
  • Nastawione na realizację celu
  • Wykazujące się zdolnościami organizacyjnymi, umiejętnością planowania i analitycznego myślenia
  • Posiadające umiejętność nawiązywania kontaktów, aktywnego słuchania i budowania trwałych relacji
  • Otwarte na podnoszenie kompetencji oraz elastyczne
  • Posiadające prawo jazdy kat. B oraz gotowe do częstych wyjazdów służbowych na terenie Polski

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju, podejmowania wyzwań i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • Wsparcie organizacyjne i merytoryczne w pierwszych miesiącach pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w biurze znajdującym się w samym centrum Opola
  • Benefity - dofinansowanie do zajęć sportowych, możliwość skorzystania ze zniżek w ramach grupowego ubezpieczenia na życie i dofinansowania do wczasów

Inne informacje

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922)."

ATMOTERM S.A.

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.