Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. OŚ (Efektywność Energetyczna)

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: EE Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Edukacja i komunikacja: Zrównoważony handel, odpowiedzialny biznes
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Zapraszamy Cię do naszego zespołu Efektywność Energetyczna. Składa się on zarówno z wieloletnich specjalistów, jak i osób znajdujących się na początku swojej ścieżki kariery. Tematy, w których masz szansę uczestniczyć związane są bezpośrednio z ochroną środowiska. Dzięki ciągłemu kontaktowi z Klientami naszej firmy nie odczujesz monotonii, a dzięki naszym mentorom, będziesz mieć okazję rozwoju swoich kompetencji. To miejsce już na Ciebie czeka!

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • przygotowywanie opracowań strategicznych dla administracji i uczestniczenie w procesie uzgodnień administracyjnych;
  • przygotowywanie dokumentacji z zakresu efektywności energetycznej;
  • przygotowywanie ekspertyz i prowadzenie prac badawczo-rozwojowych z dziedziny efektywności energetycznej;
  • prowadzenie uzgodnień dot. danych wejściowych do dokumentacji i zarządzanie danymi Klientów.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • z wykształceniem wyższym technicznym (mile widziane: ochrona środowiska, energetyka, lub pokrewne);
  • z umiejętnością logicznej analizy danych;
  • sprawnie posługujące się MS Word i MS Excel;
  • posiadające prawo jazdy i gotowe do wyjazdów służbowych (90% praca w biurze, 10% delegacje);
  • cechujące się łatwością w budowaniu szczerych i długofalowych relacji;
  • nastawione na rozwój, zaangażowane i pozytywnie podchodzące do wyzwań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość zagadnień ochrony środowiska i/lub z zakresu efektywności energetycznej.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska;
  • dodatki pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym;
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia;
  • możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym;
  • dostęp do wiedzy grona specjalistów z różnych dziedzin – pracujemy zespołowo;
  • niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych oraz imprezy firmowe z atrakcjami;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
  • firmowy parking samochodowy oraz rowerowy.

Inne informacje

Nasza oferta brzmi jak kolejny krok w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV!

ATMOTERM S.A.

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz usługi doradcze obejmujące m.in.: dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy, analizy prawno-środowiskowe.