Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista/-ka ds. sprzedaży w obszarze IT

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SIT Data publikacji: 29 października 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja
Przemysł i inżynieria: Informatyka, systemy przesyłu danych

Opis stanowiska

Twoja rola będzie polegała na:

  • budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z aktualnymi Klientami oraz ich aktywnym pozyskiwaniu
  • analizowaniu potrzeb Klienta i doradzaniu w zakresie rozwiązań IT
  • negocjowaniu warunków handlowych
  • współtworzeniu i przedstawianiu oferty dla Klienta, a także prowadzeniu prezentacji produktowych
  • prowadzeniu procesów sprzedaży i promocji rozwiązań

Wymagania

Docenimy u Ciebie:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w sprzedaży B2B
  • znajomość zagadnień z zakresu IT oraz wdrażania e-usług
  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • dobrą organizację swoją pracy i elastyczne podejście na zmieniające się uwarunkowania
  • pozytywne podchodzenie do wyzwań
  • prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych

Twoje dodatkowe atuty:

  • wykształcenie z zakresu IT i/lub ochrony środowiska
  • znajomość zagadnień marketingu internetowego/e-commerce
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z branży IT w ochronie środowiska
  • pakiet medyczny, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym, a także w wyjazdach integracyjnych
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • pełne wsparcie naszego grona ekspertów i partnerską atmosferę we wdrażaniu się do nowej roli
  • możliwość rozwoju merytorycznego oraz przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw wspierających działania firmy

Inne informacje

Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV.

ATMOTERM S.A.

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz usługi doradcze obejmujące m.in.: dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy, analizy prawno-środowiskowe.