Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Pracodawca: ATMOTERM S.A. Numer referencyjny: SdKP Data publikacji: 24 stycznia 2022 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja, Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Zapraszamy do współpracy na stanowisku:

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, świadectwa pracy, ewidencji czasu pracy itp.);
  • sporządzanie list płac (w tym również rozliczanie umów cywilno-prawnych);
  • sporządzanie deklaracji PIT, przygotowywanie i wysyłanie dokumentacji ZUS;
  • przygotowywanie dokumentacji do projektów Unii Europejskiej w części dotyczącej wynagrodzeń;
  • prowadzenie dokumentacji PPE, pakietu zdrowotnego oraz Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • prowadzenie dokumentacji formalnej spółki (przygotowywanie uchwał Zarządu, przygotowywanie walnych zgromadzeń, prowadzenie elektronicznego rejestru dokumentacji itp.).

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • posiadające praktyczną wiedzę w zakresie prawa pracy, przepisów podatkowych dotyczących wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, zasiłków chorobowych i macierzyńskich;
  • z praktyczną umiejętnością obsługi systemu Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik;
  • samodzielne, z proaktywnym podejściem do zadań;
  • kreatywne, otwarte na zmiany oraz stałe rozwijanie wiedzy i umiejętności;
  • komunikatywne i lubiące pracę w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska;
  • dodatki pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym;
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia – pracujemy zespołowo;
  • możliwość skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy;
  • niezapomniane wyprawy w ciekawe zakątki Polski podczas wyjazdów integracyjnych oraz imprezy firmowe z atrakcjami;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
  • firmowy parking samochodowy oraz rowerowy.

ATMOTERM S.A.

Jesteśmy firmą specjalizująca się w ochronie środowiska, zarówno w zakresie konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla Klientów sektora administracji publicznej i sektora przedsiębiorstw.

W naszej ofercie znajdują się autorskie systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi, a także kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in. analizy ryzyka prawno-środowiskowego, usługi outsourcingowe oraz szkolenia.