Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

SPECJALISTA DS.OCHRONY ŚRODOWISKA

Pracodawca: Atmoterm SA Numer referencyjny: 3/8/2019 Data publikacji: 10 września 2019 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać przede wszystkim za:

  • analizę potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem
  • wykonywanie obliczeń rozprzestrzeniania się substancji w powietrzu
  • wykonywanie obliczeń imisji hałasu przemysłowego do środowiska
  • przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanych dokumentacji
  • prowadzenie z Klientem uzgodnień dotyczących danych wejściowych do analiz i obliczeń

Wymagania

Zapraszamy osoby, które:

  • posiadają doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji środowiskowych (w tym także w prowadzeniu procedury administracyjnej
  • dla realizowanych dokumentacji)
  • są otwarte na nowe wyzwania oraz zorientowane na podnoszenie wiedzy i umiejętności
  • samodzielnie poszukują rozwiązań i wykazują się inicjatywą
  • posiadają umiejętność organizacji pracy własnej i potrafią pracować pod presją czasu
  • są konsekwentne i odpowiedzialne
  • lubią korzystać z narzędzi IT

Do Twoich dodatkowych atutów zaliczymy:

  • znajomość programów obliczeniowych: EK100 lub Operat FB, HPZ Hałas lub SON2
  • znajomość pracy w środowisku GIS (np. programy: QGIS, ArcGIS)
  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub kierunku pokrewnym
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • pełne wsparcie i partnerską atmosferę we wdrożeniu do nowej roli,
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy ekspertów z prawa i zagadnień ochrony środowiska,
  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw wspierających działania firmy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska,
  • rozwój merytoryczny i sprzedażowy,
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola,
  • dodatki pozapłacowe tj.: karta Multisport, ubezpieczenie, karty podarunkowe, wyjazdy integracyjne.

Inne informacje

Nasza oferta brzmi jak kolejny krok w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV na adres rekrutacja@atmoterm.pl

W tytule wiadomości wpisz: Specjalista ds. ochrony środowiska - Imię i Nazwisko.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

  • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
  • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4. Pana/Pani dane osobowe:

  1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
  2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:
  1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
  3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

Atmoterm SA

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim
od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w ochronie i inżynierii środowiska. Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony.
Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.