Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: Atmoterm Numer referencyjny: Imię Nazwisko_SCO_2015 Data publikacji: 01 czerwca 2018 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
- Analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem,
- Tworzenie opracowań i dokumentacji środowiskowej dla przedsiębiorstw (m.in. dokumentacji związanej z emisją CO2),
- Wykonywanie przeglądów środowiskowych dla przedsiębiorstw,
- Bieżąca współpraca z Klientem w zakresie realizowanych prac,
- Prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanej dokumentacji.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży ochrony środowiska,
- Możliwość rozwoju, podejmowania wyzwań i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin,
- Wsparcie we wdrożeniu do standardów firmowych w pierwszych miesiącach pracy.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy osoby:
- Posiadające doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji i opracowań z zakresu ochrony środowiska,
- Ze znajomością zagadnień związanych z systemem handlu uprawnieniami do emisji CO2,
- Znające podstawowe obowiązki przedsiębiorstw wynikające z przepisów ochrony środowiska,
- Posiadające zdolność analitycznego myślenia,
- Lubiące pracę z Klientem, posiadające łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji,
- Samodzielne w poszukiwaniu rozwiązań, posiadające umiejętność organizacji pracy własnej,
- Posiadające prawo jazdy i gotowe do wyjazdów służbowych.

Dodatkowym atutem będzie:
- Doświadczenie w zakresie wykonywania dokumentacji związanej z emisją gazów cieplarnianych (np.: dokumentacji do uzyskania zezwoleń na emisję, wniosków o przydział bezpłatnych uprawnień, sprawozdań z zakresu CO2),
- Znajomość języka angielskiego.

Atmoterm

ATMOTERM® S.A. w Opolu jest firmą z kapitałem polskim. Firma działa na rynku polskim i europejskim od ponad 30 lat. Specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych komputerowych systemów zarządzania informacjami środowiskowymi oraz w inżynierii środowiska.
Misją ATMOTERM® S.A. jest tworzenie, wdrażanie i outsourcing rozwiązań w zakresie zarządzania jakością środowiska wspomagającego rozwój zrównoważony. Poprzez naszą działalność tworzymy możliwości rozwoju zawodowego w różnych specjalnościach.