Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Asystent ds. ocen oddziaływania na środowisko

Pracodawca: Avensanture Numer referencyjny: 4.21 Data publikacji: 20 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż (6 miesięcy) Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje

Opis stanowiska

  • wsparcie przy sporządzaniu dokumentacji środowiskowych (raport środowiskowy OOŚ, Karta Informacyjna Przedsięwzięcia, inwentaryzacja przyrodnicza),
  • sporządzanie i komunikowanie raportów, analiz i zestawień,
  • praca w terenie związana z realizacją inwentaryzacji, nadzorów oraz monitoringów przyrodniczych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe I lub II stopnia (ochrona środowiska, inżynieria środowiska lub pokrewne),
  • znajomość oprogramowania GIS (QGIS lub ArcGIS),
  • mile widziana znajomość gatunków krajowej fauny i flory,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy,
  • 6 - miesięczny płatny staż,
  • elastyczny system pracy,
  • możliwość rozwoju oraz praktykę w zawodzie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • możliwość przedłużenia współpracy na zasadzie Umowy o pracę.

Inne informacje

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Avensanture

Biuro Badań i Ekspertyz Środowiskowych AvesNature działa na rynku od 2009 roku. Sporządzamy raporty środowiskowe (OOŚ, KIP), ekspertyzy i inwentaryzacje przyrodnicze, nadzory i monitoringi przyrodnicze.