Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Koordynator ds. Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami

Pracodawca: AVR Sp. z o.o. Numer referencyjny: INŻŚR Data publikacji: 24 maja 2017 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Ewidencja, raporty
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało:
  • Przygotowywanie dokumentacji do wydania decyzji, pozwoleń związanych z ochroną środowiska,
  • Sporządzanie sprawozdań z zakresu ochrony środowiska, zestawień i raportów z bieżącej działalności,
  • Organizacja i zapewnienie zgodności działań firmy w zakresie ochrony środowiska (emisja zanieczyszczeń, zarządzanie odpadami i inne),
  • Przygotowywanie wyceny usług komunalnych do ofert składanych w ramach postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • Przygotowywanie kontraktów do realizacji,
  • Nadzór i koordynacja prac związanych z realizowaniem kontraktów polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, utrzymaniu porządku i czystości,
  • Koordynacja pracy podległych zespołów,
  • Przygotowywanie harmonogramów pracy, harmonogramów odbioru odpadów, prowadzenie ewidencji odpadów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria lub ochrona środowiska),
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zakresie nadzorowania lub koordynowania kontraktów związanych z utrzymaniem czystości i porządku, utrzymaniem zieleni będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów związanych z gospodarką odpadami m.in. ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o odpadach etc.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Odpowiedzialność i chęć do ciągłego poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie: umowa o pracę
  • Miejsce pracy: Kraków i okolice
  • Udział w ciekawych projektach, a w konsekwencji rozwój zawodowy
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole zorientowanym na cel i efekty.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych.)

AVR Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką zajmującą się utrzymaniem dróg i autostrad, usługami komunalnymi takimi, jak odbiór odpadów, utrzymanie zieleni drogowej i miejskiej oraz utrzymanie czystości miast i dróg.