Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Ambasador/ka BGK

Pracodawca: Bank Gospodarstwa Krajowego Numer referencyjny: 75300 Data publikacji: 27 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Edukacja i komunikacja: Inicjatywy, wydarzenia, Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Promocja pracodawcy oraz programu Letniej Akademii BGK wśród studentów uczelni wyższych
  • Aktywny udział w targach pracy, webinarach oraz innych wydarzeniach, a także samodzielne przygotowywanie działań promocyjnych
  • Tworzenie grafik oraz treści postów promujących pracodawcę w social mediach oraz środowisku akademickim
  • Promowanie wśród studentów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez bank
  • Wsparcie kampanii promocyjnej Letniej Akademii BGK

Wymagania

Nasze wymagania

  • Łatwość w budowaniu relacji zarówno ze studentami, władzami uczelni czy organizacjami studenckimi
  • Pozytywne nastawienie i chęć do działania
  • Lekkie pióro i kreatywność – przydadzą Ci się podczas pisania postów!
  • Podstawowa znajomość programów graficznych m.in. Canva, Gimp, Photoshop
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Elastyczność oraz dostępność czasowa

Oferujemy

To oferujemy

  • Możliwość odbycia praktyk w ramach Letniej Akademii BGK w jednym z departamentów banku lub skrócony proces rekrutacji
  • Okazję do wzięcia udziału w przygotowanych przez nas certyfikowanych szkoleniach oraz poznania organizacji od środka
  • Możliwość udziału w konkursach z nagrodami oraz ciekawe gadżety
  • Szansę na nawiązanie pierwszych kontaktów zawodowych podczas spotkań integracyjnych
  • Świetną możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zakresie promowania marki pracodawcy w oparciu o umowę wolontariacką
  • Możliwość realizacji swoich zadań ambasadorskich w centrali BGK
  • Naszą otwartość oraz elastyczność podczas współpracy

Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.