Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Ekspert/ka ds. informacji i PR

Pracodawca: Bank Gospodarstwa Krajowego Numer referencyjny: 78165 Data publikacji: 15 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR, Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy realizacji strategii komunikacji banku
  • Tworzenie i realizacja kampanii związanych ze zrównoważonym rozwojem
  • Tworzenie i realizacja kampanii związanych z zaangażowaniem społecznym
  • Tworzenie i realizacja kampanii związanych ze współpracą i biznesem międzynarodowym
  • Tworzenie i realizacja kampanii i planów komunikacji dla produktów i programów banku
  • Pisanie i redagowanie tekstów o produktach i programach banku
  • Przygotowywanie strategicznych materiałów do wystąpień wyższej kadry menedżerskiej banku (debaty, wywiady)
  • Inicjowanie działań PR
  • Współpraca z mediami
  • Badania efektywności prowadzonych działań
  • Prowadzenie działań na TT
  • Organizacja konferencji i wydarzeń dla mediów
  • Współpraca z agencjami PR
  • Współpraca PR z fundacjami banku

Wymagania

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z PR i komunikacją, w tym samodzielne przygotowywanie i realizacja planów komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi PR, w tym badania efektywności działań
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w branży finansowej
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Orientacja w międzynarodowych stosunkach politycznych i gospodarczych
  • Wiedza dot. działania organów państwowych oraz instytucji Unii Europejskiej
  • Lekkie pióro
  • Komunikatywność i otwartość
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracownik
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.