Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. bezpieczeństwa produktu

Pracodawca: BASF Polska Sp.z o.o. Numer referencyjny: EUC/N_EHS_pss-SE Data publikacji: 14 listopada 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Twoje podstawowe obowiązki
  • Udzialanie klientom informacji dot. bezpieczeństwa produktu
  • Opowiedzialność za zgodność z przepisami dot. bezpieczeństwa produktu
  • Koordynacja szkoleń BHP
  • Prowadzenie szkoleń dot. bezpieczeństwa produktu
  • Raportowanie wypadków i sytuacji potencjalnie wypadkowych
  • Zarządzanie kryzysowe
  • Prowadzenie na bieżąco dokumentacji oraz ewidencji BHP
  • Koordynacja i realizacja projektów EHS

Wymagania

Nasze oczekiwania
  • Wykształecenie wyższe na kierunku związanym z chemią, ochroną środowiska, BHP lub pokrewnym
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość oraz utrzymywanie standardów oraz wymogów prawnych z zakresu BHP
  • Znajomość systemu SDS oraz systemu SAP
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność prezentacji oraz prowadzenia szkoleń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Motwacyjny system wynagradzania
  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Inne informacje

Termin składania aplikacji: 24 listopada 2017

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.)”.

BASF Polska Sp.z o.o.

W BASF tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości. Łączymy sukces ekonomiczny z ochroną środowiska naturalnego i odpowiedzialnością społeczną. Naszym klientom, którzy reprezentują praktycznie wszystkie branże, stwarzamy możliwość zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb społeczeństwa za pomocą innowacji i osiągnięć nauki.