Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Manager ds. szkoleń z zakresu ochrony środowiska

Pracodawca: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Numer referencyjny: 106980 Data publikacji: 28 listopada 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój obszaru szkoleń i kursów z zakresu ochrony środowiska
  • Tworzenie oferty szkoleniowej
  • Budowa bazy Klientów
  • Nawiązywanie współpracy z wykładowcami i trenerami
  • Budowa sekcji sprzedaży szkoleń z zakresu ochrony środowiska

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Znajomość rynku szkoleń z zakresu ochrony środowiska
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku
  • Rozwinięte umiejętności inicjowania i nawiązywania długofalowych relacji z Klientami
  • Umiejętność delegowania zadań i koordynacji pracy innych członków zespołu
  • Wysoka kultura osobista i efektywna organizacja pracy własnej

Oferujemy

To oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowę o pracę lub umowę o współpracę
  • Pracę w modelu hybrydowym (praca w biurze 2-3 dni w tygodniu)
  • Realny wpływ na rozwój obszaru szkoleń i kursów z zakresu ochrony środowiska
  • Jasny system premiowy
  • Dostęp do treningów umiejętności miękkich prowadzonych w ramach w ramach wewnętrznej akademii szkoleń „Akademia BDO”
  • Program poleceń pracowników
  • Dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej z podstawową opieką stomatologiczną (Medicover)
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

BDO jest jedną z największych spółek audytorsko-doradczych w Polsce. Początki naszej działalności sięgają roku 1991. Obecnie w naszych biurach w Warszawie Poznaniu Wrocławiu Krakowie i Katowicach zatrudniamy już około 400 Pracowników. Nasze główne linie biznesowe to audyt finansowy outsourcing usług kadrowo-płacowych doradztwo podatkowe doradztwo finansowe i szkolenia sprzedawane dla Klientów. Jesteśmy również częścią globalnej sieci która swoje oddziały ma już w ponad 160 miejscach na świecie.

Obecnie rekrutację prowadzimy do naszej spółki BDO Solutions. W BDO Solutions sprzedajemy i organizujemy szkolenia dla naszych Klientów między innymi z zakresu rachunkowości podatków finansów prawa pracy. W naszej ofercie znaleźć można szkolenia certyfikowane wyjazdowe czy prowadzone online. Współpracujemy z Ekspertami z całej Polski.