Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Elektromonter instalacji przemysłowych

Pracodawca: Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 43246 Data publikacji: 18 października 2021 Lokalizacja: Jawor - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

  • montaż oraz demontaż tras kablowych,
  • instalacja i podłączanie kabli energetycznych i sterowniczych,
  • montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych,
  • praca w delegacji.

Wymagania

  • aktualne uprawnienia SEP (G1/E) co najmniej do 1 kv,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do podróży oraz pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B (co będzie dodatkowym atutem),
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia UDT typu: podesty, wózki specjalizowane, suwnice itd.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + dodatki delegacyjna + dodatki funkcyjne),
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • zakwaterowanie oraz transport do miejsca wykonywania prac,
  • zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia zawodowe,
  • natychmiastowe zatrudnienie.

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.