Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Doradca ds. fotowoltaiki klienta biznesowego

Pracodawca: Beker Energy sp. z o.o. Numer referencyjny: 2021/03/2 Data publikacji: 22 marca 2021 Lokalizacja: Łodź - Cała Polska Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Celem stanowiska jest optymalizowanie kosztów energii elektrycznej dla klientów biznesowych z sektora MŚP poprzez:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza kosztów energii klientów
  • Audyt warunków technicznych do montażu instalacji
  • Dobór optymalnego dla Klienta finansowania instalacji fotowoltaicznej ( leasing, kredyt, finansowanie własne klienta),
  • Dobór właściwej oferty technicznej posadowienia elektrowni solarnej do warunków Klienta,
  • Przygotowanie dokumentacji dla działu realizacji budowy/montażu
  • Opieka nad Klientem w okresie sprzedaży do przekazania do działu obsługi technicznej i gwarancji

Wymagania

Kogo poszukujemy:
  • Osób lubiących sprzedaż dobrych produktów/usług do Klientów biznesowcyh w modelu sprzedaży bezpośredniej
  • Dbających o jakość pracy swojej i kolegów
  • Nastawionych na ciągłą poprawę i doskonalenie swojej pracy i umiejętne rozwijanie kolegów
  • Lubiących samodzielne działanie, o szerokich horyzontach mogących wnieść do organizacji nie tylko biznes, ale pomysły na poprawę jakości świadczonych usług, nowe usługi i produkty
  • Myślących proaktywnie, szukających rozwiązania problemów,
  • Osobę posiadającą prawo jazdy kat. B lubiącą pracę w terenie

Oferujemy

  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, w której pracownicy realnie wpływają na spawy firmy
  • Wszelkie narzędzia pracy, pomocne w osiąganiu sukcesu
  • Pracy w środowisku ludzi zorientowanych na rozwój osobisty, wsparcie kolegów w pracy, budowanie relacyjnego biznesu opartego o doskonałą ofertę produktową i organizacyjną
  • Pracę opartą o własną działalność
  • System prowizji
  • Wsparcie doświadczonych kolegów w kwestii produktowej i sprzedażowej
  • Szkolenia produktowe
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży
  • Możliwość uczestnictwa w programie młodych leaderów (dla osób chcących zostać kierownikami)

Beker Energy sp. z o.o.

Beker jest firmą doradczo-inżynierską. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonstawie instalacji energetycznych i fotowoltaicznych dla firm i klientów indywidualnych.
Doradzamy w zakresie optymalizacji kosztów energii.

Jesteśmy częścią Grupy Energy – Grupa od 2015 roku specjalizuje projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych rozwiązań w obszarze automatyki , teletechniki, systemów zasilania gwarantowanego, rozdziału energii i optymalizacji kosztów energii dla przedsiębiorstw. Grupa w 2020 roku odnotowała przychód na poziomie 28 milionów złotych.

Jesteśmy grupą ludzi zorientowanych na współpracę, nowe pomysły, progres. Łączy nas ambicja, energia i otwartość na nowe.
To w czym jesteśmy konserwatywni to pogląd, że istniejemy dla naszych Klientów. Klienci są w centrum wszystkiego, co robimy. Zawsze.

Jeśli masz podobne podejście do współpracy, dołącz do nas.