Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Partner / Agent ds. fotowoltaiki dla klienta biznesowego oraz indywidualnego

Pracodawca: Beker Energy sp. z o.o. Numer referencyjny: 2021/03/3 Data publikacji: 22 marca 2021 Lokalizacja: Łodź - Cała Polska Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

  • Zostań Partnerem firmy Beker Energy
  • Optymalizuj koszty energii swoich klientów
  • Dostarczaj rozwiązania z zakresu fotowoltaiki od lidera rynku
  • Oferuj właściwe i optymalnie zaprojektowane instalacje fotowoltaiczne
  • Jesteśmy firmą inżynierską posiadającą doświadczenie w fotowoltaice dla firm i osób prywatnych

Wymagania

  • Doświadczenie w doradztwie dla firm lub klientów indywidualnych
  • Sieć kontaktów biznesowych
  • Umiejętności analityczne i doradcze
  • Zainteresowanie branżą fotowoltaiki

Oferujemy

  • Dostęp do szerokiej gamy rozwiązań technicznych
  • Panele i falowniki od wiodących producentów
  • Dostęp do CRM poprzez aplikację, w którym możesz śledzić swoje deale
  • Pełen pakiet marketingowy, który potrzebujesz dla Klienta
  • Kalkulator
  • Wsprcie w finansowaniu leasingiem lub kredytem
  • Szkolenia online
  • Wsparcie techniczne
  • Transparentny system prowizyjny

Beker Energy sp. z o.o.

Beker jest firmą doradczo inżynierską. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonstawie instalacji energetycznych i fotowoltaicznych dla firm i klientów indywidualnych.
Doradzamy w zakresie optymalizacji kosztów energii.

Jesteśmy częścią Grupy Energy – Grupa od 2015 roku specjalizuje projektowaniu i wykonawstwie nowoczesnych rozwiązań w obszarze automatyki , teletechniki, systemów zasilania gwarantowanego, rozdziału energii i optymalizacji kosztów energii dla przedsiębiorstw. Grupa w 2020 roku odnotowała przychód na poziomie 28 milionów złotych.

Jesteśmy grupą ludzi zorientowanych na współpracę, nowe pomysły, progres. Łączy nas ambicja, energia i otwartość na nowe.
To w czym jesteśmy konserwatywni to pogląd, że istniejemy dla naszych Klientów. Klienci są w centrum wszystkiego, co robimy. Zawsze.

Jeśli masz podobne podejście do współpracy, dołącz do nas.