Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Inspektor ds. ochrony środowiska

Pracodawca: BESSONS Sp. z o.o. Numer referencyjny: 01/08/2018 Data publikacji: 07 sierpnia 2018 Lokalizacja: Ryki - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (2 lata (możliwe inne formy zatrudnienia, np. zlecenie, rozliczenia fakturowe)) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku inspektora ds. ochrony środowiska przy inwestycji liniowej.

Wymagania

Wymagane wykształcenie kierunkowe: biologia/ ochrona śrdowiska lub pokrewne.
Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

Elastyczne godziny pracy, szeroki zakres możliwości w zakrsie umowy (o pracę, zlecenie, rozliczenia fakturowe).

Inne informacje

BESSONS Sp. z o.o.

Nadzory przyrodnicze, opracowania śrdowiskowe.