Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Asystent projektanta instalacji fotowoltaicznych

Pracodawca: BF Energy Sp. z o.o. Numer referencyjny: 2 Data publikacji: 04 października 2022 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

·     Przygotowywanie projektów budowlanych oraz wykonawczych w zakresie branży elektrycznej/fotowoltaicznej, w oparciu o aktualne przepisy prawa, normy, specyfikacje i wymagania kontraktowe;

·     Tworzenie projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych

·     Przygotowanie dokumentacji niezbędnej przy procesowaniu projektów (warunków zabudowy, warunków przyłączenia, pozyskaniu Pozwolenia na Budowę.

·     Tworzenie analiz pracy instalacji fotowoltaicznych oraz ich wstępnych wizualizacji

·      Udział w konsultacjach technicznych na etapie realizacji inwestycji

·      Wsparcie innych działów w kontaktach z OSD (Operator Sieci Dystrybucyjnej)

·      Współpraca z projektantami innych branż;

·      Prowadzenie uzgodnień technicznych;

·      Wykonywanie obliczeń elektrycznych i symulacji fotowoltaicznych w zakresie projektowanych instalacji;

·      Wizje lokalne

Wymagania

·      Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

·      Wykształcenie wyższe techniczne kierunek elektryczny, elektroenergetyczny;

·      Znajomość oprogramowania AutoCAD/ ZW CAD

·      Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie specyfikacji technicznych

·      Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych;

·      Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość;

·      Dyspozycyjność w pełnym wymiarze

Oferujemy

·      Pracę w Kielcach

·      Pracę w najszybciej rozwijającej się branży na rynku

·      Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającym się zespole;

·      Możliwość uczestniczenia w bardzo dużych oraz wymagających projektach.

·      Współpracę w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia.

BF Energy Sp. z o.o.

Nasi eksperci zajmują się fachowym przeprowadzeniem każdego z poszczególnych etapów realizacji procesu inwestycyjnego. Zaczynając od znalezienia odpowiedniego gruntu, poprzez audyt i uzyskanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji i pozwoleń, wykonanie projektu, aż po samą budowę wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych. Posiadane doświadczenie zdobyte podczas lat pracy oraz wiedza z zakresu wielu niezbędnych specjalizacji pozwala nam na rzetelną i przede wszystkim profesjonalną realizację projektu.