Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. inwestycji i remontów

Pracodawca: Biebrzański Park Narodowy Numer referencyjny: NO1.110.2.2022 Data publikacji: 18 maja 2022 Lokalizacja: Goniądz - Podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny (3 miesiące, z możliwoścą przedłużenia na czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje, Zarządzanie i ochrona krajobrazu

Opis stanowiska

Biebrzański Park Narodowy poszukuje kandydata na samodzielne stanowisko: specjalisty ds. inwestycji i remontów.
Jednostka zatrudniająca: Biebrzański Park Narodowy z siedzibą w Osowcu-Twierdzy, 19-110 Goniądz.
Ogólny zakres obowiązków:
  1. Sporządzania w zakresie rzeczowym i finansowym rocznych planów kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych i instalacji, przeglądów gwarancyjnych i innych, wynikających z potrzeb Parku, obowiązujących przepisów prawa oraz zawartych umów inwestycyjnych.
  2. Sporządzanie rocznych planów rzeczowo-finansowych potrzeb dotyczących remontów i inwestycji.
  3. Kontrola dokumentacji technicznej, finansowej i prawnej dotyczącej procesu inwestycyjnego lub remontowego.
  4. Organizacja i uczestnictwo w okresowych kontrolach stanu technicznego obiektów budowlanych i instalacji z częstotliwością i zakresie wynikającymi z przepisów prawa.
  5. Organizacja i uczestnictwo w odbiorach technicznych, przekazywaniu nieruchomości, rozliczenie przedsięwzięć inwestycyjno-remontowych.
  6. Kompletowanie dokumentacji technicznej obiektów, inwestycji, robót, usług dozoru technicznego oraz dokonywanych kontroli obiektów i instalacji budowlanych.
  7. Udział w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby zamówień usług, dostaw, robót budowlanych w zakresie spraw wynikających z pełnionej roli w Parku.

Wymagania

Wymagania podstawowe:
  • wykształcenie wyższe politechniczne na kierunkach: budownictwo, ochrona środowiska;
  • podstawowa znajomość wymagań i przepisów obowiązujących w działalności budowlanej, zamówień publicznych;
  • umiejętność obsługi komputera oraz programów: MS Word, Excel, Internet;
  • umiejętność pracy koncepcyjnej;
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe kierunkowe ze wskazaniem na powyższe wymagania,

Oferujemy

Wymiar zatrudnienia: pełny etat; umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, godziny pracy od 7.30 do 15.30, w dniach od poniedziałku do piątku.
Przełożony: Zastępca Dyrektora.
Poziom wynagrodzenia: Wynagrodzenie zasadnicze: od 3800 zł do 4600 zł brutto miesięcznie (w zależności od doświadczenia zawodowego kandydata do pracy), dodatek stażowy, premia uznaniowa (miesięczna), dodatkowe wynagrodzenie roczne.
Termin rozpoczęcia stosunku pracy: marzec 2022 r.
Miejsce wykonywania pracy: Centrum Edukacji i Zarządzania Biebrzańskiego Parku Narodowego w Osowcu–Twierdzy.

Inne informacje

Wymagania dotyczące zgłoszeń:
Każde zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię, nazwisko, dane kontaktowe, w tym adres mailowy oraz numer telefonu;
  • CV osoby składającej zgłoszenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów poświadczające doświadczenie zawodowe oraz staż pracy;
  • kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, które mogą być przydatne w pracy w Biebrzańskim Parku Narodowym;
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Procedura rekrutacyjna:
Zgłoszenia należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Biebrzański Park Narodowy, Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz lub e-mailem na adres: sekretariat@biebrza.org.pl, z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko specjalisty ds. inwestycji i remontów”.
Aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.
Dodatkowe informacje: po weryfikacji zgłoszeń wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną;

kandydaci, którzy zakwalifikowali się do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną powiadomieni bezpośrednio,
szczegółowe informacje na temat naboru można uzyskać pod numerem tel.: 85 738 30 20, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:00.

Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata zostaną zniszczone w terminie 7 dni po zakończeniu procedury rekrutacyjnej.

Biebrzański Park Narodowy

park narodowy