Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Technolog ds. produkcji biogazu

Pracodawca: BIO-INDUSTRY Numer referencyjny: rekrutacja technolog ds. biogazu Data publikacji: 10 sierpnia 2022 Lokalizacja: Chojnice - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Biomasa, biogazownie
Przemysł i inżynieria: Mikrobiologia, biotechnologia
Rolnictwo: Biopaliwa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

-udział w prowadzeniu nadzoru technologicznego biogazowni współpracujących z BIO-INDUSTRY.
-Wykonywanie podstawowych analiz fizyko-chemicznych masy fermentacyjnej, oraz substratów do produkcji biogazu.
-Analiza parametrów procesu fermentacji metanowej Dobór i wycena produktów wspomagających procesy technologiczne dla instalacji fermentacji z portfolio BIO-INDUSTRY.
-Współpraca z dostawcami maszyn, urządzeń dla branży biogazu i biometanu.
-Udział w opracowywaniu koncepcji technologicznych biogazowni oraz biometanowni.

Wymagania

Oczekiwania:

-Wykształcenie wyższe kierunku studiów o profilu biologiczno-chemicznym (biotechnologia, inżynieria środowiska, lub pokrewne) lub student ostatniego roku w/w studiów.
-chęć rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.
-umiejętności pracy w zespole,
-praktyczna znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
-podstawowa znajomość obsługi programu typu CAD,
-prawo jazdy kat. B. znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

Oferujemy

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego. Pełne wsparcie w zakresie wdrożenia w obowiązki pracownicze.
-Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
-Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w branży OZE, która rozwija się intensywnie w Polsce poprzez współpracę z ekspertami z branży.

Inne informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: rekrutacja technolog ds. biogazu

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BIO-INDUSRY Paweł Karwat z siedzibą z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BIO-INDUSTRY Paweł Karwat z siedzibą w Chojnicach (89-600) przy ul. Grobelnej 5/412”

BIO-INDUSTRY

BIO-INDUSTRY jest się firmą technologiczną wyspecjalizowaną w kompleksowym świadczeniu usług dla biogazowni, a także opracowaniu dokumentacji w zakresie ochrony środowiska.