Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista / Specjalistka ds. zamówień i logistyki

Pracodawca: Bison Energy Sp. z o.o. Numer referencyjny: 2/11/2022 Data publikacji: 10 listopada 2022 Lokalizacja: Dąbrówka - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Transport: Logistyka

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i składanie zamówień u dostawców,
  • kontrola elementów składowych do realizacji projektów,
  • koordynacja harmonogramu prac działu techcznicznego,
  • kontakt telefoniczny i osobisty z Klientami w siedzibie firmy,
  • wspieranie działu sprzedaży,
  • aktywny udział w procesach obsługi klienta indywidualnego oraz firmowego,
  • uczestnictwo w szkoleniach i spotkaniach targowych.

Wymagania

  • wiedza z zakresu fotowoltaiki i elektrotechniki,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i chęć do działania,
  • dyspozycyjność i solidność,
  • mile widziana wiedza z zakresu magazynowania energii i ciepłownictwa

Oferujemy

  • stabilną pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju, nauki i wpływ na rozwój firmy,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • szkolenia specjalistyczne,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne,
  • niezbędne narzędzia

Bison Energy Sp. z o.o.

Naszą misją jest:

podnoszenie standardów wykonania w naszej branży,
wspieranie transformacji energetycznej w naszym kraju
i zwiększanie efektywności energetycznej u naszych klientów.