Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista do spraw Ochrony Środowiska

Pracodawca: Biuro Uzgodnień Środowiskowych Konrad Trójkowski Numer referencyjny: 2021 Data publikacji: 03 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Woda: Melioracje i urządzenia wodne

Opis stanowiska

  • obsługa systemu BDO
  • sporządzanie wniosków i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska.
  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami, przygotowywanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń;
  • nadzór i kontrola parametrów środowiskowych wynikających z przepisów prawa;
  • doradztwo i wsparcie klientów w zakresie dotyczącym ochrony środowiska;

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska,
  • znajomość obsługi systemu BDO i KOBIZE,
  • umiejętność sporządzania wniosków i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska.
  • samodzielność i kreatywność
  • przedsiębiorczość, komunikatywność
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań w ramach przepisów;

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szansę na rozwój zawodowy.
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
  • Możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.

Biuro Uzgodnień Środowiskowych Konrad Trójkowski

Świadczymy usługi takie jak:
  • Sporządzanie wniosków o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (Karty informacyjne Przedsięwzięcia i Raporty Oceny Oddziaływania na Środowisko);
  • Reprezentacja firmy w razie kontroli WIOŚ;
  • Sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń w zakresie gospodarki odpadami (wytwarzanie, przetwarzanie i zbieranie odpadów);
  • Sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powierza (operaty ochrony powietrza) oraz wodnoprawnych.
  • Opłaty za korzystanie ze środowiska;
  • Raporty do KOBiZE;
  • Wnioski rejestrowe i aktualizacyjne do BDO;
  • Sprawozdawczość w BDO;
  • Prowadzenie ewidencji odpadów;
  • Outsourcing środowiskowy;