Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Blum Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 19 sierpnia 2019 Lokalizacja: Jasin k/Swarzędza - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja

Opis stanowiska

Jakie są zadania na tym stanowisku?

  • Zapewnienie realizacji zobowiązań przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska
  • Nadzór nad systemem zarządzania środowiskowego (ISO14001) i energią (ISO50001)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji w zakresie ochrony środowiska i energii
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie ochrony środowiska
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i udział w audytach zewnętrznych
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń
  • Ścisła współpraca z centralą firmy w Austrii

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • Znajomość wymagań systemu zarządzania środowiskowego (ISO14001); mile widziana znajomość systemu zarządzania energią (ISO50001)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Samodzielność w proponowaniu i wdrażaniu rozwiązań rozwojowych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie obiadów na kantynie

Inne informacje

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Blum Polska Sp. z o.o.

Blum to znane, doceniane i innowacyjne przedsiębiorstwo rodzinne o międzynarodowym zasięgu z centralą w Austrii. Jesteśmy producentem wysokiej jakości okuć meblowych: innowacyjnych systemów zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych docenianych przez klientów od wielu lat.