Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ISO

Pracodawca: Borgers Polska Sp z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. ISO Data publikacji: 18 sierpnia 2017 Lokalizacja: Złotoryja - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Opis zadań:
  • Wdrażania procedur, opisów procesów, instrukcji wewnętrznych w firmie zgodnie z ISO,
  • Administrowanie dokumentacją systemową,
  • Realizacja zadao z obszaru ochrony środowiska,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ochroną środowiska (rejestry, badania, pomiary it p.),
  • Kontakt z organami nadzorującymi w zakresie ochrony środowiska, udział w kontrolach oraz realizacja zaleceń pokontrolnych,
  • Organizowanie / przeprowadzanie i ocenianie audytów wewnętrznych systemu, procesu,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie Zarządzania Jakością,
  • Proponowanie metod poprawy funkcjonowania Systemów Zarządzania Jakością,
  • Raportowanie i nadzór nad kluczowymi wskaźnikami (KPI).

Wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe,
  • Doświadczenie we wdrażaniu norm ISO,
  • Uprawnienia audytora systemu ISO/TS 16949, ISO14001, procesu VDA6.3,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Rzetelność, dokładność w realizacji powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • Udział w projektach greenfieldowych,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez kursy, szkolenia,
  • Benefity (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe e t c .),
  • Przyjazną atmosferę pracy, w młodym, dynamicznym zespole.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w j. polskim oraz j. angielskim na adres: personel@borgers-group.com.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danyc h osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, t .j. Dz. U. 2014r. nr 1182 z późn. zm.).”

Borgers Polska Sp z o.o.

Niemiecki koncern Borgers SE & Co. KGaA to grupa przedsiębiorstw z główną siedzibą w niemieckim mieście Bocholt, funkcjonująca na międzynarodowym rynku, która zatrudnia ponad 7000 pracowników. W naszym największym obszarze działania Automotive rozwijamy i produkujemy w fabrykach na całym świecie tekstylia dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze produkty, takie jak np. elementy wygłuszeniowe i wykładziny, charakteryzują się niewielką wagą i wysoką funkcjonalnością i są stosowane wewnątrz i na zewnątrz samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych prawie wszystkich znanych producentów.