Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Mistrz/Lider Oczyszczalni Ścieków

Pracodawca: Browar Namysłów Sp. z o.o. Numer referencyjny: - Data publikacji: 28 czerwca 2017 Lokalizacja: Namysłów - Opolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
  • Zapewnienie ciągłości nad procesami dotyczącymi oczyszczania ścieków,
  • Nadzór nad zgodnym z wymogami działaniem zapewniającym zabezpieczenie i kontrolę właściwej eksploatacji maszyn i urządzeń związanych z procesami oczyszczania ścieków,
  • Zapewnienie właściwych parametrów technologicznych oczyszczalni,
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie: prowadzenia okresowych konserwacji zgodnie z obowiązującą dokumentacją, planowaniem działań prewencyjnych i optymalizacyjnych jak również wsparcie w procesie usuwania występujących awarii,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania

Wśród potencjalnych pracowników będziemy poszukiwać osób posiadających poniższe kwalifikacje:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne w zakresie: chemii, ochrony środowiska, inżynierii środowiska lub pokrewne,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz znajomość technologii oczyszczania ścieków,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz inicjowania rozwiązań,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność analizy i przewidywania skutków,
  • Samodzielność, dokładność, umiejętność współpracy,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

W zamian za realizację celów oraz zaangażowanie oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,
  • Rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacanie doświadczenia zawodowego,
  • Szkolenia dokształcające.

Inne informacje

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Browar Namysłów Sp. z o.o. - danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

Browar Namysłów Sp. z o.o.

Browar Namysłów jest jednym z najstarszych browarów w Europie - szczycimy się blisko 700-letnią tradycją warzenia piwa. Pierwsza wzmianka o istnieniu naszego browaru pojawia się w XIV w. 30 kwietnia 1321 roku książę oleśnicki i namysłowski, Konrad I podpisał dokument, w którym wspomina się o książęcej słodowni i warzelni w Namysłowie.