Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Doradca handlowy

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 112016 Data publikacji: 21 maja 2021 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Planowanie przestrzenne: Roboty publiczne, inżynieria lądowa

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (Dystrybutorzy, firmy budowlane) w podległym regionie woj. mazowieckim,
  • Doradztwo produktowe oraz przygotowywanie ofert handlowych,
  • Prowadzenie negocjacji warunków współpracy,
  • Opieka nad klientem i wsparcie procesu obsługi klienta w trakcie realizacji zamówień,
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej i raportów,
  • Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy,
  • Udział w działaniach marketingowych i targach branżowych,
  • Współpraca z biurem handlowym oraz lokalnymi biurami sprzedaży, działem kontroli jakości, pozostałymi strukturami Firmy.

Wymagania

Wymagane kompetencje:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą w branży materiałów budowlanych,
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w branży kanalizacji sanitarnych, opadowych czy ogólnoprzemysłowych,
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży inwestycyjnej, we współpracy z inwestorami wykonawcami oraz biurami projektowymi,
  • Wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta biznesowego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów handlowych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Silna motywacja do pracy, aktywna postawa i silne nastawienie na wynik,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Umowa o prace w pełnym etacie,
  • Atrakcyjny i motywujący system premiowy,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu opieki medycznej,
  • Pakiet benefitów ( paczki na święta, kolonie dla dzieci pracowników),
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer), szkolenia produktowe,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.