Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Elektromonter (branża fotowoltaiczna)

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 104134 Data publikacji: 04 marca 2021 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

  • Montaż projektów instalacji elektrycznych,
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych,
  • Opracowywanie protokołu odbioru instalacji fotowoltaicznej,
  • Konserwacja i serwis instalacji fotowoltaicznej,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia przy pracach elektrycznych: (branża OZE),
  • Umiejętności konfiguracji urządzeń elektrycznych,
  • Wymagane uprawnienia SEP,
  • Mile widziane uprawnienia UDT,
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach,
  • Czynnego prawo jazdy kat.B,
  • Rzetelności i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premia,
  • Ciekawą prace na samodzielnym stanowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Doskonałą atmosferę w młodym dynamicznym zespole,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.