Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Monter (branża fotowoltaiczna)

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 104164 Data publikacji: 04 marca 2021 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Zadania na stanowisku:

- Montaż instalacji fotowoltaicznych w oparciu o dokumentacje projektową,

- Prace elektroinstalacyjne,

- Montaż konstrukcji pod moduły PV,

- Konfiguracja urządzeń PV,

- Szkolenie użytkowników dotyczące obsługi urządzeń,

- Konserwacja i serwis instalacji fotowoltaicznej,

- Współprace z innymi działami firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Doświadczenia w montażu instalacji fotowoltaicznych (warunek konieczny),

- Znajomości zagadnień elektrycznych,

- Uprawnienia SEP do 1 kV,

- Mile widziane uprawnienia UDT,

- Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach,

- Czynnego prawo jazdy kat.B,

- Rzetelności i dobrej organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub B2B,

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premia,

- Ciekawą prace na samodzielnym stanowisku,

- Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy,

- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Doskonałą atmosferę w młodym dynamicznym zespole,

- Możliwość awansu w strukturach firmy.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.