Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Projektant aranżacji przestrzennych

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 103602 Data publikacji: 26 lutego 2021 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

  • Przygotowanie projektów aranżacji otoczenia dla klientów, w oparciu o produkty firmy Bruk–Bet,
  • Projektowanie elementów małej architektury (murki, tarasy),
  • Tworzenie wizualizacji dla klientów oraz doradztwo w zakresie wykorzystywanych materiałów,
  • Aktywny udział w rozwoju produktowym oferty.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek Architektura Krajobrazu,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi programu Auto CAD,
  • Kreatywność, odpowiedzialność, pełne zaangażowanie w realizację przedsięwzięć,
  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie w przygotowywaniu projektów nawierzchni,
  • Prawa jazdy kat B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym etacie,
  • Motywujący system premiowy,
  • Odpowiedzialne stanowisko,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz podnoszenia własnych kwalifikacji.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.