Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Projektant aranżacji przestrzennych

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 138807 Data publikacji: 10 stycznia 2022 Lokalizacja: Skierniewice - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektów aranżacji otoczenia dla klientów, w oparciu o produkty firmy Bruk – Bet,
  • Projektowanie elementów małej architektury (murki, tarasy),
  • Tworzenie wizualizacji dla klientów oraz doradztwo w zakresie wykorzystywanych materiałów,
  • Aktywny udział w rozwoju produktowym oferty.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowaniu projektów nawierzchni z kostki brukowej,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Architektura Krajobrazu, Architektura , Projektowanie wnętrz, Wzornictwo
  • Biegła znajomość zagadnień z zakresu obsługi programu Auto CAD,
  • Kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację przedsięwzięć,
  • Znajomość trendów, zainteresowania designem, wyczucia estetyki.
  • Orientacja na klienta
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • Zdobycie doświadczenia w pracy na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.