Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pracodawca: BRUK-BET Numer referencyjny: 110939 Data publikacji: 14 maja 2021 Lokalizacja: Nieciecza - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Woda: Melioracje i urządzenia wodne

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa zamówień klientów,
  • Przygotowanie dokumentacji handlowej i fakturowej,
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta (kontakt telefoniczny i mailowy),
  • Dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi,
  • Współpraca z działem produkcji, magazynem, działem kontroli jakości,
  • Budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami firmy,
  • Doradztwo produktowe oraz przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania

  • Bardzo dobrego poziomu umiejętności pracy z oprogramowaniem komputerowym (MS Office, programy fakturujące, programy finansowo – księgowe),
  • Wiedzy z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta,
  • Wykształcenia co najmniej średniego,
  • Mile widziane doświadczenie w branży,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Silnej motywacji do pracy, samodzielności w działaniu i pro aktywna postawa,
  • Dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji,
  • Motywujący system premiowy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.