Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Doradca techniczno-handlowy w Dziale Systemów Hydroizolacji

Pracodawca: Budmech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. Numer referencyjny: 154560 Data publikacji: 02 maja 2022 Lokalizacja: Wola Mrokowska - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu
  • analiza i dobór rozwiązań projektowych w zakresie hydroizolacji i uszczelnień konstrukcji, w tym systemów iniekcji oraz innych specjalistycznych materiałów budowlanych, tworzenie ofert, dokumentacji, inwentaryzacja projektów
  • aktywne pozyskiwanie nowych projektów inwestycyjnych i klientów na powierzonym obszarze
  • utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji posprzedażowych
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • bieżące raportowanie swojej pracy

Wymagania

Nasze wymagania

  • posiadanie min. 2 - letniego doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym w branży budowlanej
  • wykształcenie wyższe – mile widziane inżynierskie
  • prawo jazdy kat. B - praca o charakterze mobilnym
  • proaktywne nastawienie na realizację założonych celów
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi klientów
  • motywacja i zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość rynku budowlanego – izolacje przeciwwodne obiektów i budowli
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • atrakcyjny system wynagrodzenia uwzględniający zaangażowanie i wyniki pracy
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do pakietów medycznych
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Budmech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Budmech sp. z o.o. sp. k jest firmą handlową, która od 28 lat dostarcza wykonawcom, inwestorom oraz projektantom niezbędne materiały do realizacji:

Szukamy pracowników, których cechuje:

  • otwartość
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • motywacja i chęć rozwoju