Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Menager ds. planowania CCS

Pracodawca: CadMax Numer referencyjny: 183156 Data publikacji: 23 stycznia 2024 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Powietrze i klimat: Zmiany klimatu, adaptacja
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie, Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

- Przygotowanie harmonogramu i dokumentów dla klienta

- Kierowanie planowaniem na poziomie konsorcjum dla przetargu Rail Baltica- CCS
- Organizowanie struktury pracy i działań w programie P6
- Tworzenie instrukcji dotyczących planowania na poziomie konsorcjum
- Zapewnienie solidnego i spójnego planowania zgodnie z wymaganiami
- Zarządzanie i synchronizacja działań planistycznych wśród członków konsorcjum
- Ustalanie logiki i czasu trwania zadań
- Propozycje optymalizacji
- Identyfikowanie ryzyka i proponowanie działań zaradczych
- Tworzenie opisów programów
- Wprowadzanie kosztów i zasobów do programu

Wymagania

- Zarządzanie jednym bezpośrednim planistą
- Udział w tworzeniu szczegółowego planu
- Przeglądanie zobowiązań dostawczych właścicieli poszczególnych pakietów robót

- Biegła znajomość Programu Primavera P6 ​

Oferujemy

-Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę lub B2B,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, praca od zaraz,
-Praca w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Możliwość rozwoju osobistego,
-Karta Multi Sport,
-Premie świąteczne oraz wakacyjne,
-Ubezpieczenie na życie

CadMax

CadMax już od 2013 wspiera swoim doświadczeniem przemysł zarówno mało jak i wielkogabarytowy. Nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani konstruktorzy, technolodzy, specjaliści ds. HR, a także specjaliści ds. zakupów z bogatym doświadczeniem. Ponadto posiadamy również zaplecze pracowników produkcji, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu. Dysponujemy odpowiednimi zasobami, aby zrealizować każdy projekt.