Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. technologii energetycznych

Pracodawca: CadMax Numer referencyjny: 97168 Data publikacji: 27 października 2022 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie elementów analiz techniczno – ekonomicznych i audytów w szczególności w zakresie analiz termodynamicznych, ekonomicznych i ekologicznych.
  • Wykonywanie elementów analiz aktów formalno-prawnych, głównie w obszarze energetyki oraz ochrony środowiska.
  • Uczestnictwo w pracach zespołów audytorskich w tym w wizjach lokalnych.
  • Udział w pracach zespołów przygotowujących oferty w tym w wizjach lokalnych.
  • Udział w pracach zespołów przygotowujących wnioski o dofinansowanie.
  • Udział w tworzeniu i edycji raportów podsumowujących realizację prac analitycznych.

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie – np. Energetyka
  • Umiejętność pracy w zespole, Wiedza z zakresu energetyki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • (doświadczenie w biurze projektowym, w firmach consultingowych, na obiektach
  • przemysłowych)
  • Analityczny umysł, Dokładność, sumienność, Chęć uczenia się i rozwoju
  • Praca w systemie: Thermoflex, ArCADia Termocad, Purmo OZC, Dialux, Engineering equation Solver.

Oferujemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, praca od zaraz
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego